, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Airių mažų kainų oro linijų kompanija „Ryanair“ didina savo finansines ambicijas, skelbia „Le Figaro“.
Kompanijos „Ryanair“ finansinė padėtis silpnina kitų pasaulinio garso oro vežėjų komercinį ryžtą. Mat panašu, jog airių oro linijų bendrovė yra atspari krizei. Šią savaitę „Ryanair“ vadovybė paskelbė, kad peržiūrėjus metines finansinių rezultatų prognozes, kartelę teko pakelti. Bendrovė turėtų gauti 440 milijonų eurų apmokestinamo pelno. Tai yra 10 proc. didesnė suma, nei planuota anksčiau.
Pigių skrydžių kompanijos atstovai pabrėžė, jog kol kas „Ryanair“ nepatiria jokio galimos recesijos poveikio. Šiaip ar taip, laukiama, kad per ateinančius mėnesius keliautojų skaičius vis dėlto mažės. Pernai metais šios kompanijos paslaugomis naudojosi 70 milijonų keleivių.
Kaip pastebi „Le Figaro“, nenorėdama prarasti savo pelningumo nuo šių metų pavasario „Ryanair“ nusprendė keleivius aptarnauti ne daugiau nei 70 proc. savo turimų lėktuvų. Tokia taktika šiai skrydžių bendrovei leido geriau atlaikyti degalų kainų šuolį, nei kad pavyko tradicinėms oro linijų kompanijoms.
Kita vertus, kai kurie ekspertai nėra nelinkę „Ryanair“ lyginti su tradicinėmis skrydžių bendrovėmis. Pasak jų, „Ryanair“ skraido į toli gražu ne pagrindinius oro uostus ir juose ši bendrovė veikia viena. Jos skrydžių maršrutai yra specifiniai, kitaip tariant, tokie, kurių finansinis pelningumas – garantuotas. Be to, kadangi oro uostai būna apytuščiai, besileidžiantiems „Ryanair“ lėktuvams nereikia sukti ratų ore, kuomet naudojami degalai.
„Le Figaro“ lygina „Ryanair“ su „dangaus gigantais“ ir pastebi, jog tiek IAG, kuriai priklauso „British Airways“ ir „Iberia“, tiek „Lufthansa“ bendrovėms savo sąskaitose teko užfiksuoti mąžtančias pajamas, palyginti su praėjusiais metais. Net „Emirates Airlines“, į kurį Europos šalių bendrovės dėl Dubajaus emyrato skiriamų subsidijų dažnai žvelgia kaip į vieną aršiausių varžovų, turėjo pripažinti, kad pajamos smuko.
Bendrovės „Air France-KLM“ rezultatai, kurių laukiama šią savaitę, taip pat turėtų atskleisti nuostolingas tendencijas.
KOMENTARAI (0)