, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Nors apie tarnybinius butus, kaip apie ydingą sovietmečio atgyveną, kalbama jau kelerius metus, atsikratyti jų nepavyksta iki šiol. Valdžios atstovai tikina pirmuosius žingsnius žengsiantys rudenį, rašo „Lietuvos žinios“.
Aplinkos ministerijos duomenimis, šių metų pradžioje Lietuvoje iš viso buvo 1160 tarnybinių butų, iš jų 1058 užimti. Daugiausia tokių butų turėjo Generalinė miškų urėdija – 390, Krašto apsaugos ministerija – 363, policijos komisariatai – 80, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – 54, Valstybinės sienos apsaugos tarnyba – 32, Vilniaus universitetas – 31 ir Vilniaus pedagoginis universitetas – 25.
„Aplinkos ministerija tvarko tik statistinę Tarnybinių butų fondo apskaitą. Neužimti ir nereikalingi tarnybiniai būstai nustatyta tvarka iškart perleidžiami Valstybės turto fondui“, – sakė Aplinkos ministerijos Statybos ir būsto departamento vyriausiasis specialistas Vytautas Jonaitis.
Ministro pirmininko kanclerio pirmasis pavaduotojas Giedrius Kazakevičius aiškino, kad tarnybinių būstų problemą reikia tvarkyti centralizuotai, tačiau pabrėžė, kad „procesas nėra toks paprastas“. „Vos atėjusi Vyriausybė iškart ėmėsi šios problemos. Yra koncepcija, kaip ji turėtų būti sprendžiama. Rengiamas įstatymų paketas, ir viliamės, kad jau Seimo rudens sesijoje jis išvys dienos šviesą“, – teigė G.Kazakevičius.
KOMENTARAI (0)