, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Dienos skaičius
148
Tiek tūkstančių kompiuterių kasdien paveikia kompiuteriniai virusai.
Visi tekstai

Lietuva

N.Puteikio neliečiamybė – VRK rankose

IQ | 2011-08-29

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) šią savaitę turėtų atsakyti, ar leisti beveik prieš du mėnesius išrinktą, bet dar neprisiekusį parlamentarą Naglį Puteikį patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Rinkimų prievaizdai suglumę – politiko teisinės neliečiamybės klausimą esą galėtų spręsti ne jie, o netrukus susirinksiantis Seimas.

Kaip rašo „Lietuvos žinios“, VRK praėjusią savaitę gavo Klaipėdos miesto apylinkės teismo prašymą leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn liepos 3 dieną į Seimą išrinktą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovą N.Puteikį, kuris netrukus turėtų užimti mandato atsisakiusio dabartinio Klaipėdos mero liberalo Vytauto Grubliausko vietą.

„Paanalizavau teismo nutartį ir svarstau, ką duotų mūsų sutikimas. Juk rugsėjo 10 dieną N.Puteikis prisieks Seime. Norint prisiekusį parlamentarą patraukti baudžiamojon atsakomybėn, leidimo reikia prašyti Seimo. Iki priesaikos liko nedaug laiko. Reikės susisiekti su nutartį priėmusia teisėja ir pasiteirauti, ar iki to laiko numatomas koks nors posėdis“, – sakė Z.Vaigauskas. Jis stebėjosi, kodėl teisti išrinktą Seimo narį norima likus tiek mažai laiko iki jo priesaikos.

Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Ingrida Krušienė sakė, kad iki rugsėjo 10-osios joks teismo posėdis nėra numatytas, nes neaišku, koks bus VRK atsakymas. Jei komisija teismo prašymą patenkins, iškart bus paskirta posėdžio data, jei ne – dėl parlamentaro patraukimo baudžiamojon atsakomybėn reikės kreiptis į generalinį prokurorą.

Pats N.Puteikis stebisi tokia painia procedūra, tačiau tvirtina nekantriai laukiantis teismo proceso. Jis į teisėsaugos akiratį pateko, kai jo vadovaujamas Kultūros paveldo departamento (KPD) Klaipėdos padalinys atsisakė derinti detalųjį planą, pagal kurį uostamiesčio centre būtų statomas stiklinių daugiaaukščių pastatų kompleksas. Verslininkai tuomet skundėsi, jog dėl paminklosaugininkų kaltės jiems teko sustabdyti 24 mln. litų vertės investiciją.

Puslapis 1

KOMENTARAI (4)

Naglis Puteikis    2011-08-31 18:25

Esu kategoriškai prieš imunitetus politikams, nes jie naudojami išskirtinai lementauskams apginti.
Kaltinimai man pateikti iki išrinkimo Seimo nariu, todėl manau, kad neturi būti jokių kliūčių tą bylą nagrinėti, nes seimo nario imunitetas skirtas apsaugoti tik tuos jo veiksmus , kuriuos jis atlieka būdamas seimo nariu ir tik tuo atveju, jei jis atlieka savo pareigas.
Gėdingos teisinės manipuliacijos – apgailėtini vadinamojo elito susitarimai, kad pakeitus statusą galima įgauti neliečiamybes, pvz. Teisingumo ministerijos buvusi darbuotoja Bernotienė esą nebegali būti vertinama Vyr. tarnybinės etikos komisijos, nes ji pati išėjo iš darbo ir nebėra valstybės tarnautoja.
Tai čia tas pats mano atveju – istorija prasidėjo iki išrinkimo, todėl negali būti jokių interpretacijų ir teismas PRIVALO VYKTI be jokių Vyr. rinkimų komisijos ar seimo svarstymų.
Be to ši byla būtina, nes kitaip nesąžiningi verslininkai ir toliau apgaudinės žmones bandydami išsisukti iš savo labai rizikingų investicijų pasitelkdami nesąžiningus prokurorus ir STT darbuotojus.
Byla iškelta verslo grupės, kuri įvairiomis formomis ir dalimis valdo įmones UAB “Kretingos grūdai”, AB „Rokiškio grūdai”, UAB „Kaušėnų paukštynas”, “Gondingos paukštynas, “Vyturys”, “Liuksinas” prašymu. Tarp esamų ir buvusių(?) akcininkų Valdemaras Sadaunykas, Ovidijus Bartkus, Mindaugas Žilinskas ir kt.
Nekilnojamo turto burbulo metu iš žemės ūkio gautą pelną investavo į nekilnojamo turto projektus, prisipirkdami jo didžiausiomis nerealiomis kainomis, pvz. buv. laivų remonto įmonę “Laivitė” Klaipėdoje (į šiaurę nuo Dangės link jūros), buv. kino teatrą “Vingis” H.Manto 11, Klaipėdoje Pirmu atveju planavo buv. įmonę užstatyti gyv. ir komerc. pastatais – projektą realizuoja jų grupės įmonė “Memelio miestas”.
Antru atveju – šešiais iki 29 metrų aukšto gyv.i r komerc. paskirties bokštais daugiau nei 10 tūkst. kv. m ploto (trys aukštai po žeme, devyni viršuje) – projektą realizuoja jų grupės įmonė UAB “Investicijų kvadrantas”.
Iš kokių lėšų ir kokiomis schemomis finansavo šią itin brangią (kino teatrą pirko daugiau kaip už 20 mln.Lt). ir kažin kada atsipirksiančią investiciją žr. čia – tiny.lt/uwa562
Šių įmonių direktoriumi nusisamdė Darių Anužį be aukštojo išsilavinimo -, kad jei išaiškėtų kokie sukčiavimai, tai sakytų, kad jis nesusigaudo architektūroje ir pan.(ką dabar jie ir daro).
Nusisamdė panašių architektų, kurie specializuojasi kaimyninių gyventojų apgaudinėjimu ir suplanavo maksimalų pelną užtikrinančius plotus, kurie ten NIEKAIP NETELPA ne tik dėl paminklosaugos, bet dėl aplinkinių gyventojų gyvenimo pavertimu pragaru dėl milžiniško automobilių srauto į ir iš požeminio 2 a. garažo ir dėl viso erdvės užstatymo aklinai.
Gyventojų svarstymui pateikė kelis kartu mažesnį projektą, jiems nesutikus, visiems žinomu būdu pasitelkė Klaipėdos apskrities viršininko administraciją, kuri apgavo gyventojus.
Kultūros paveldo departamentas pasiūlė nuo H.Manto gatvės atkurti iki karo stovėjusį labai gražų namą, arba jo imitaciją, arba naujos statybos išvaizdą pritaikyti prie istorinio užstatymo tiny.lt/xdk6sb2 .
Verslininkai kategoriškai nesutiko, o teisminiai ginčai baigėsi įpareigojimu “suderinti detalųjį planą pagal KPD Klaipėdos teritorinio padalinio 2006 07 18 d. planavimo sąlygas detaliojo planavimo dokumentams ruošti Nr. 42″.
Sąlygų nesilaikyta, todėl nederinome.
Tada į pagalbą pasitelkė Klaipėdos apygardos prokuratūrą ir STT Klaipėdos valdybą. Šios įstaigos iš kitų savo kolegų, pvz. STT Šiaulių ir Panevėžio valdybų ir prokuratūrų išsiskiria tuo, kad kyšininkų negaudo, juos dangsto, negina viešo intereso, o dirba kaip socialiai neatsakingų verslininkų advokatai.
Šiuo atveju Klaipėdos teisėsaugininkai traktavo teismo sprendimą be jo pabaigos (t.y. apsimesdami, kad nėra frazės “suderinti … pagal KPD išduotas sąlygas ).
Maža to, KATEGORIŠKAI atsisakė prijungti prie bylos detalaus plano projektą, kuriame ir neprofesionalui matyti klastojimai (todėl ir atsisakė).
Todėl nekantriai laukiu teismo, kad galėjau visuomenei viešai parodyti, kaip nekilnojamo turto nesąžiningi plėtristai naudodami klastojimus apgaudinėja visuomenę, ir kaip užuot gynę viešą interesą, jiems talkina Klaipėdos apygardos prokuratūra ir STT Klaipėdos valdyba.

Naglis Puteikis    2011-08-31 18:46

“Stiklainių” istorinėse miestų dalyse statytojai kol kas nesulaikomi. Taip bus tol, kol prokuratūra ir STT užuot gynę viešą interesą, aptarnaus socialiai neatsakingus verslininkus ir kol pelno siekimas bus svarbiau, nei aplinkos ir paveldo apsauga. Be to kaip įprasta yra taikomi dvigubi standartai, pvz. Palangos nelegalių ir nesaugių atrakcionų savininkui olandui byla už įsiteisėjusio teismo sprendimo nutraukt veiklą tyčinį nevykdymą nebuvo ir nėra keliama, nors nesaugūs atrakcionai sukėlė pavojų 9 vaikams, kurie 1,5 val.prakabojo žemyn galva sugedus įrenginiui. Prokura ūra nemato problemos teismo sprendimo nevykdyme, o STT apsimeta, kad nemato, jog Darbo ir Energetikos inspekcijos, pažeisdamos įstatymus, leido dirbt atrakcionams be jokių būtinų leidimų ir saugumo garantijų. Per tą laiką ir atsitiko nelaimė. Visi suprantame, kad buvo duodami kyšiai, bet teisėsauga neturi laiko ir noro ginti vaikų sveikatą ir kelt dėl to bylas, nes visą laiką skiria verslininkų pelno gynimui.

Naglis Puteikis    2011-08-31 19:17

Lietuvos teisėsaugos dvigubų standartų triumfas
Prokuratūra nekelia baudžiamųjų bylų tokiais atvejais:
1. Darbo inspekcijos , Energetikos inspekcijos darbuotojams, kurie akivaizdžiai gavo kyšius, kad nematytų nesaugių atrakcionų Palangoje ir leistų jiems dirbti be jokių leidimų, dėl ko vaikai 1,5 val. prakabojo žemyn galva, nes paaiškėjo, kad nėra mechaninio ar kitokio atsarginio nuleidimo sugedus įrenginiui;
2. Dangės krantines be turėklų (nors jie projekte numatyti) leidusiems neteisėtai ir nesaugiai naudoti, dėl ko per metus žuvo 4 žmonės, Statybų inspekcijos ir Klaipėdos savivaldybės darbuotojams, buv. merui R.Taraškevičiui, administracijos direktoriams,
3. Kauno paminklosaugininkėms, suderinusioms ‚“stiklainį“ Laisvės al.90, Kaune,
4. policininkams, sumušusiems 72 metų senutę Kaune neva už neteisėtą prekybą jos išaugintomis sode vaistažolėmis – tiny.lt/z3zb6gf, tiny.lt/h469d3r, tiny.lt/z7f73e .
5. verslo grupėms, kurios bando pastatyti viešose ir istorinėse erdvėse monstrus, kurie užstoja saulę, atima žmonėms kiemus, subjauroja istorinius vaizdus;
6. olandų milijonieriui, kuris naudodamas neteisėtus ir nesaugius atrakcionus, sukėlė grėsmę vaikų gyvybėms,
7. milijonieriams, kurie nevykdo įsiteisėjusių teismų sprendimų – tam pačiam olandui, nors yra įsiteisėjusi teismo nutartis dėl atrakcionų veikslo nutraukimo, bet jis jos 3 savaitė tyčia ir piktybiškai nevykdė, o Klaipėdos apygardos prokuratūra jam bylos už tai nekėlė ir NESIRUOŠIA KELTI.
Ir t.t. ir t.p.

Naglis Puteikis    2012-01-11 14:20

Visą laiką siekėme ikikarinio labai gražaus Gerlacho antrojo pastato, buvusio palei H.Manto gatvę atstatymo, arba atkūrimo, arba jo pažymėjimo kitomis statybos priemonėmis, svarbu, kad būtų atsižvelgta į ikikarinio užstatymo stilistiką: tiny.lt/6g25em.
Apie tai nuolat nuo pat pradžių rašėme raštus statytojui, tas antras pastatas NUO PAT PRADŽIŲ buvo KPD sąlygose, kurių laikymosi reikalavimo Vyr.admin.teismas savo sprendime.
Įdomu tai, kad teismo metu pamatėme, kad šeši stiklaininiai bokštai (pasak Vyr.admin.teismo tai vienas pastatas, nes sujungti triaukščiu požeminiu garažu; STR-as vieną pastatą laiko tik tada , kai visos pastato dalys yra sujungtos stogu) yra SUPROJEKTUOTI AUKŠTESNI IR STORESNI, NEI IKI ŠIOL PER VISUS SVARSTYMUS RODYTAME MAKETE. Jei tokie būtų realizuoti, tai ne tik paminklosaugai būtų žala.
Nes aplinkinių namų gyventojams iki šiol ramus, jaukus, tylus kiemas pavirstų dangoraižinių stikloidų iki 29,9 metro aukščio džiunglėmis. Tie bokštai ne tik saulę užstotų, bet paverstų tą kiemą naujųjų bokštų gyventojų ir biurų automobilių nuolatine autostrada.
Dar įdomiau, kad Klaipėdos apygardos prokurorai ir Klaipėdos STT valdyba PAŽEIDINĖJO įstatymus ir Baudžiamojo proceso kodeksą, nes nuolat neteisėtai duodavo susipažinti su ikiteisminio tyrimo byla statytojo atstovui, kuris nėra bylos šalis.
Todėl nenuostabu, kad BEVEIK VISI Klaipėdos STT ir Klaipėdos apygardos prokuratūros veiksmai, ir ypač Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojo-Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiojo prokuroro Jevgenijaus Michailovskio kalba teisme „stebuklingu būdu“ atitiko statytojo nusamdytos advokatų kontoros ankstesnius raštus ir taktiką. Man akivaizdu, kad statytojai – AB „Kretingos grūdai“ akcininkų valdomos UAB „Memelio miestas“ ir UAB „Investicijų kvadrantas“ pasitelkė STT ir prokurorus kaip NEMOKAMUS advokatus, kurie valstybės lėšomis norėjo nuslėpti maketo klastojimą ir kitus neteisėtus ir žalingus valstybei, paveldui, visuomenei ir ypač aplinkinių gyventojams veiksmus.
Ypač apgailėtinai atrodo STT, kuri užuot tyrusi prokurorų ir jų užsakovų aukščiau paminėtas klastotes, kaip jau Klaipėdoje įprasta (ne pirmas atvejis, kai dangsto oligarchinių stiklainių statytojų falsifikavimus statybose senamiestyje), dangstė IR TEBEDANGSTO tas klastotes.
Šiame dangstyme, kurį aktyviai organizavo Klaipėdos STT valdybos vadovas Leonas Keniausis, kažkodėl dalyvauja ir STT vadovas Žymantas Pacevičius, kuris užuot tyręs, kodėl jo pavaldinys iš esmės negaudo jokių kyšininkų Klaipėdoje (kai jo kolegos Panevėžyje ir Šiauliuose semia visus , ir didelius, ir mažus, ir privačius, ir valdiškus aukštus politikus ir pareigūnus, ir DNSB vadovus ir teisėsaugininkus), tik gina valdančiojo pseudoelito Klaipėdoje grynai asmeninius ir verslo bei pelno interesus, kurie gaunami viešo visų likusių pseudoelitui nepriklausančių klaipėdiečių sąskaita.
STT tyrėja iš pradžių normaliai pradėjo ikiteisminį tyrimą: kai pasakiau, kad suklastotas maketas ir tai galima pamatyti detalaus plano projekte, tai ji RAŠTU užprašė tą bylą iš savivaldybės. Ir staiga, kaip burtų lazdele mostelėjus, ji tą pareikalavimą “užmiršo”, bylos nebeėmė, tokiu būdu netyrė svarbiausio įrodymo, kad tai statytojas nevykdo projektavimo sąlygų. Neabejoju, kad tokią bylos eigos pasikeitimą inicijavo AB “Kretingos grūdų” akcininkai arba jų nusamdyti vadovai, arba jų advokatai. Klausimas tik toks – kas davė nurodymą nebeimti projekto aplanko? Keniausis? Pacevičius? Klaipėdos prokurorai?
Tai galėtų nustatyti tik gen.prokuroras, bet ar jis turi pakankamai sąžiningų tyrėjų ir ar jiems pakanka operatyvinių priemonių ir ar jiems užtektų drąsos pasikėsinti į iki šiol darniai funkcionavusią oligarchų – gražiausių Lietuvos vietų darkytojų ir jų dangstytojų ir aptarnautojų – politikų bei teisėsaugininkų sistemą?
O kokia institucija Lietuvoje galėtų taikyti operatyvines priemones t.y. kas galėtų pasiklausyti ir kitaip pasekti AB „Kretingos grūdai“ akcininkų, jų nusamdytos advokatų kontoros ir STT aukštų pareigūnų L.Keniausio ir Ž.Pacevičiaus bendravimus?

Dienos grafikas

Komentarai

Pirmiausia, gerai pagalvokite: kodėl iš tiesų norite būti ne kuo kitu, o rašytoju? Kas per keistas kam ...
Rinkimuose nugalėjusios partijos, atrodo, turi svarbesnių rūpesčių nei kompetentingos Vyriausybės kad ...
Pastaraisiais metais aukštasis mokslas tapo vienu svarbiausių diskusijų objektų. Reikėtų džiaugtis, ...

Skaitytojų komentarai

 • 2013-02-07
  Atleiskit, bet ką autorius norėjo psaakyti šia karikatūra? Asmeniškai manau, jog tokios ir panašios karikatūros bei visas (ne)lygių teisių diskursas tik paaštrina visuomenės nusistatymą kad taip ir yra, vargšės tos moterys . O neturėtų būti IR tikrai ne visada yra. Neužskaitau.
  Sulanny
  Komentuojamas straipsnis
  Viešųjų įstaigų tikslas – tas pats, atlyginimai – visiškai skirtingi
 • 2013-02-06
  Įdomi nuomonė. Visad gaoljvau pamėginti dirbti mokykloje vien dėl to, jog pažiūrėčiau, ar tikrai ten taip daug blogiau nei bet kur kitur. O gi bet kur dirbant ir norint daug uždirbti, reikia dirbti. Ir migrena būna, ir stresas, ir akis skauda nuo darbo savaitgaliais, ir pan. Man keisčiausias argumentas ir yra tas, kad, suprask, kaip blogai, kad nugara ir pečiai pavargsta nuo darbo savaitgaliais. Tokie pasakymai įžeidžia mane asmeniškai, kaip dirbančią ne mokykloje, uždirbančią panašiai kaip vidutinis mokytojo atlyginimas, ir turinčią tokių pačių neva problemų ir darbo laiką. Dar priedo, dirbu kasdien nuo ryto visą darbo dieną ir iki vakaro, jei yra darbo, ir savaitgaliais, jeigu jo yra. Bet jeigu nemyli savo darbo (kad ir kaip naiviai tai skamba), jauti nuoskaudų dėl darbo savaitgaliais, migrenos ir t.t., tikrai nepadės 100 ar 300 lt padidėjęs atlyginimas. Po pusmečio reikės dar. Vadovaujantis mokytojų logika, turėčiau eiti streikuoti, kad darbdavys man padidintų atlyginimą, bet puikiai suprantu, kad realybė yra tokia, kokia yra. Eini derėtis, o jei jis negali daugiau pasiūlyti, o manai, kad esi vertas daugiau, susirandi vietą, kur ne vien pats save įvertinsi kaip aukso puodą, bet daugiau įvertins tas, kuris ir mokės. Ir tai bus ta kaina, kuri yra rinkos vertė, ar panašiai vadinama.O jeigu nesugebu susirasti, kas mokės daugiau, turbūt reikia susitaikyti su tuo, kad daugiau nesu vertas, ieškot papildomų būdų užsidirbti ir pan. Apie mokytojų užimtumą. Esu bendravus su kai kuriais mokytojais. Mane labiausiai šokiravo, kad jie visąlaik be galo užsiėmę, nori pinigų už darbą, bet jo padaryt nelabai turi kada, nes nesvietiškas užimtumas, nesiliaujančios problemos etc. Tačiau kai paklausi, kodėl negali susitikti darbiniu reikalu, už kurį gauna neblogą papildomą užmokestį, sako: šiandien negaliu, nes 4 valandą priėmimas pas Prezidentę (sakau, tai po jo ne, tada būsiu pavargus), šiandien negaliu, nes einu į spektaklį (labai pagirtina, bet kai man reikia padaryti darbą, viršininkui tikrai negaliu pasiteisinti, jog padarysiu rytoj, nes šiandien einu į spektaklį), padarysiu ne šiandien, nes dabar pas mane yra svečių ir mes geriam alų (o mirtinai darbą atlikti reikia iš vakaro, pats sėdi iki vidurnakčio ir darai dalykus už juos) ir t.t.Iš savo mokyklos atsimenu ir labai gerai atrodančių ir besijaučiančių mokytojų, iš kurių ir mokėmės svarbiausio džiaugtis savo gyvenimu, savo darbu, savimi pačiu. Lygiai taip pat ir ne mokykloje dirbant matau žmonių, kurie nelaimingi, visada surūgę, steigia profsąjungas ir piktinasi per mažu atlyginimu, per dideliu darbo krūviu, bet darbovietėj yra išdirbę beveik ilgiausiai iš visų. Tuomet kyla pamąstymas, kad nepasitenkinimas darbu, atlyginimu ir krūviu priklauso ne nuo darbovietės, o nuo pačio žmogaus. O Jūratę, kuri sako, kad išėjus iš mokyklos baigėsi migrena, suprantu. Tačiau ir man pakeitus darbą baigėsi stresas, bet iš to reiktų pasidaryti išvadas, jog tas darbas tiesiog ne tau.2000 Lt nėra daug. Bet tai yra realu. Tai vidutinis atlyginimas, vadinasi, taip gyvena dauguma piliečių. Iš mokytojų keliamo triukšmo atrodo, kad jie labiausiai nuskriausti ir gauna minimumą. Kalbėkim apie tai, kad vidutinis atlyginimas nėra orus. Bet jį dirbtinai pakėlus irgi niekas nepasikeis. Eikit pastudijuot ekonomikos pagrindų.
  Dhan
  Komentuojamas straipsnis
  Nestabilūs atlyginimai
 • 2013-02-06
  Kodėl prie kubiliaus per 2 metus iš darbo rikons dingo 250 tūkst. dirBančiųjų, o dabar atsistatė apie 40 tūkst (darbo ir soc. tyrimų institutas) Kodėl 2010 per krizę atsirado 273 nauji milijonieriai? Kodėl skirtumas tarp turtuolių ir vargšų didžiausias Europoje? Kodėl prie Kubiliaus per 3 metus valstybės skola išaugo nuo 17 milijardų iki 40 milijardų? Kodėl prie kubiliaus Rytų Lietuvoje nesilaikoma LietuvIŲ Kalbos, Švietimo, Darbo kodekso, kitų įstatymų? Kodėl nevykdomi teismų sprendimai? kodėl prie Kubiliaus MMA 800 litų, o įmonių pelnas 2010 m. 5, 3 milijardo (statistikos departamentas)? Jei MMAA būtų 1000, įmonių pelnas būtų 4.8 milijardo. kodėl prie Kubiliaus jau įsidarbinant reikia mokėti rusų kalbą (daugumoje darboviečių)? kodėl statybose pusvelčiui daugiausiai dirba atvežti baltarusiai, pakistaniečiai, siuvėjos iš Šri lankos ir kt. (Klaipėda, Vilnius, Mažeikiai ir kt.)? kodėl prie kubiliaus žalioji energetika apmokestinta kad neapsimokėtų ir tie pinigai (VIAPas)pervedami Gazpromo valdomai elektrinei Kaune?
  Erika
  Komentuojamas straipsnis
  FNTT skandalas ir diletantų choras
 • 2013-02-06
  Puikus straipsnis. Daugiau tokių. Rusija niedkaa negailėjo pinigų terotorijų pavergimui. Nesvarbu, kad savo piliečius badu marina, svarbu, kuo daugiau užgrobti žemių, dabar ir žmonių protų. Vėl juos paversti kolchozninkais-vergais. O per juos ir visą inteligentiją, verčiamą tapti kolchozininkais.Man buvo įdomu, kai pasirodė žinutė, kad per 4 metus Uspaskichas išleido 24 milijonus Lt. Galvojau Lietuvos žemes supirkinėja.Pasirodo ne. Žmonių protus. Todėl dabar ir gali žaisti, kaip katinas su kvailais peliukais. Jau nustojusiais mąstyti, praradusiais vertybes, pasiduodančiais į valstybės valdymo lygmenį iškelti sukčiavimą, melą, veidmainystę, valstybės šmeižtą ir galiausiai išdavystę. Lietuvi, ar tau negaila tavo istorijos, tavo garbės? Kodėl tokiu tapai su kisieliumi vietoje smegenų? Ar jau pasiilgai kolchozninko duonos? Aš ją prisimenu kaip baisiausią siaubą, marą, badą, lietuvių tautos masines žudynes. Negalvokite, kad išliksite, atsipirksite balsuodami . Putinas juokiasi į sugniaužtą špygą, beje, kuria lietuviu iš ekrano badė Ką darysi, kad kaip sakė Rūta, lietuviai avinai, nubalsavo už šašlykus Nemanau, kad ta šašlykų vakarienė su russkaja vodka patiekti lietuvių tautai užtruks. Pagarbiai mąstantiems Ona Voverienė, Vilnius, 2012. 12.03.
  Tarek
  Komentuojamas straipsnis
  D.Grybauskaitė palieka R.Palaitį poste, valdantiesiems siūlo aiškintis Seime
 • 2013-01-28
  Kokia šauni Moteris! Sėkmės jai!
  Ainis
  Komentuojamas straipsnis
  L. Ruokytė-Jonsson: bijau tik įklimpti į abejingumo liūną

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e