, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Dienos skaičius
148
Tiek tūkstančių kompiuterių kasdien paveikia kompiuteriniai virusai.
Visi tekstai

Lietuva

M.Gaddafiui siūlo Napoleono likimą

IQ | 2011-06-09

M. Gaddafi galėtų atsivežti ir savo žmoną bei vaikus. Paskui Napoleoną į salą atkeliavo tik maža grupelė jo rėmėjų. Jie privalėjo pasirašyti dokumentą, įpareigojantį juos likti saloje neribotą laiką. Napoleono žmona liko gyventi Prancūzijoje, kur didelei Napoleono gėdai netruko užmegzti romaną su ją visur lydinčiu grafu.

JT Saugumo Taryba turi pakankamai galių paveikti Tarptautinį baudžiamąjį teismą Hagoje, kad šis nekeltų Libijos diktatoriui bylos. Nors teisingumas reikalauja, kad M. Gaddafis atsidurtų Hagoje, tarptautinė bendruomenė turi svarbesnį uždavinį – išsaugoti nekaltų žmonių gyvybę ir apsaugoti šalį nuo sugriovimo.

B. Obama ketina ir toliau spausti M.Gaddafį, kad jis atsisakytų valdžios ir perduotų ją Libijos žmonėms. Jam pritarė ir į Vašingtoną atvykusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Ji patvirtino, kad spaudimas Libijos diktatoriui tik didės, o NATO aviacija vis intensyviau bombarduos Tripolį.

Į Libiją atvyko D. Medvedevo pasiuntinys aptarti pasitraukimo sąlygų, nes Rusija vienintelė iš Didžiojo aštuoneto šalių palaiko ryšius su Tripoliu. Tačiau vakar per valstybinę Libijos televiziją M. Gaddafi pareiškė, kad verčiau mirs nei pasitrauks.

Puslapis 3

KOMENTARAI (0)

Dienos grafikas

Daugiau dienos grafikų

Komentarai

Pirmiausia, gerai pagalvokite: kodėl iš tiesų norite būti ne kuo kitu, o rašytoju? Kas per keistas kam ...
Rinkimuose nugalėjusios partijos, atrodo, turi svarbesnių rūpesčių nei kompetentingos Vyriausybės kad ...
Pastaraisiais metais aukštasis mokslas tapo vienu svarbiausių diskusijų objektų. Reikėtų džiaugtis, ...

Skaitytojų komentarai

Blogeriai

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e