, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Dienos skaičius
148
Tiek tūkstančių kompiuterių kasdien paveikia kompiuteriniai virusai.
Visi tekstai

Lietuva

Eutanazija per BBC papiktino žiūrovus

IQ | 2011-06-14

Tačiau BBC atstovė reaguodama į kritiką teigė, kad nors laida ir nebuvo visapusiška, BBC siekia išlaikyti nešališkumą ne vien atskirose laidose, o pateikdama subalansuotą pranešimų srautą per visus savo kanalus.

BBC laidos autorius yra rašytojas Terry‘is Pratchettas, kuriam pačiam buvo diagnozuota reta Alsheimerio ligos forma. Nuo 2008 metų jis agituoja įteisinti eutanaziją Jungtinėje Karalystėje.

Tai ne pirma savanoriškos mirties scena britų televizijoje. Pirmąkart per kabelinę televizija „Sky TV“ kito brito mirtis toje pačioje „Dignitas“ klinikoje buvo parodyta 2008 metais. Eutanazija arba „savižudybė su pagalba“ (angl. assisted suicide) yra legali Beniliukso šalyse, Šveicarijoje bei JAV Vašingtono ir Oregono valstijose.

Puslapis 2

KOMENTARAI (0)

Dienos grafikas

Daugiau dienos grafikų

Komentarai

Pirmiausia, gerai pagalvokite: kodėl iš tiesų norite būti ne kuo kitu, o rašytoju? Kas per keistas kam ...
Rinkimuose nugalėjusios partijos, atrodo, turi svarbesnių rūpesčių nei kompetentingos Vyriausybės kad ...
Pastaraisiais metais aukštasis mokslas tapo vienu svarbiausių diskusijų objektų. Reikėtų džiaugtis, ...

Skaitytojų komentarai

Blogeriai

Naujienlaiškis

Rinktinius IQ savaitės straipsnius gaukite el. paštu:


Naujienlaiškio pavyzdys

IQ Facebook'e