, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Programėlė "IQ savaitraštis" – svarbiausių Lietuvos ir pasaulio įvykių priežastys bei pasekmės, komentarai ir turiningo laisvalaikio idėjos. Straipsniai, iliustracijos ir vaizdo reportažai kiekvieną ketvirtadienį Jūsų planšetiniame kompiuteryje ir išmaniajame telefone.
Kiekvieną ketvirtadienį skaitykite IQ savaitraštį savo "Android" ir "iOS" planšetiniame kompiuteryje ir išmaniajame telefone!
Dar neturite programėlės?
Susipažinti su programėlės turiniu galite nemokamai atsisiuntę IQ savaitraščio Demo numerį.
Jį rasite Archyve, numerių sąrašo antroje vietoje.

Kodėl verta siųstis:

  • Programėlė pritaikyta įvairių formatų planšetinių kompiuterių įstrižainėms.
  • Programėlę „IQ savaitraštis“ galite skaityti ir neprisijungę prie interneto (pvz., lėktuve, iškylaudami, užsienyje), išskyrus vaizdo medžiagų peržiūrą.
  • Programėlėje rasite straipsnių, iliustracijų, vaizdo medžiagų, taip pat laisvalaikio skaitinių, Lietuvos miestų orų prognozę, galvosūkių ir TV programą.
  • Programėlėje įdiegta paieškos funkcija, straipsnių žymėjimas.IQ savaitraštis yra prenumeratos
plano "Elektroninis IQ" dalis.
Naudojate kitą įrenginį?
Registruokitės čia ir mes informuosime, kai pasirodys Jums aktuali programėlės versija. Prenumeratos kodą galėsite panaudoti savo įrenginyje.